זר פירות מעוצב

ישנם רגעים רבים בחיים בהם אנחנו רוצים להשקיע באנשים שאנחנו אוהבים את הטוב ביותר, דרך אחת לעשות זאת הנה באמצעות זר פירות מעוצב בו כל הטוב שיכול להיות מהטבע ובמבחר צבעים משגע. אז למי מומלץ לתת זר פירות ולאילו אירועים הוא מתאים, מה ההבדל בינו ובין זר הפרחים ומהם יתרונותיו? כדאי להמשיך לקרוא. 

מהו זר פירות מעוצב?

כשאנחנו חושבים על זר, בדרך כלל אנחנו חושבים על זר של פרחים, אך כדאי להכיר גם את זר הפירות המעוצב. מדובר בזר שנכנס לחיינו בעשור האחרון, עם התפתחות תחום מגשי הפירות הטריים כקינוח. נעשה ניסיון מתמיד לחדש את העיצובים הייחודיים של הפירות, ומכאן נולד זר פירות מעוצב שכשמו כן הוא, מדובר על פירות משופדים המאוגדים יחד זה עם זה. 

לאילו אירועים זרי פירות מתאימים? 

זר פירות יכול להתאים למגוון רחב של אירועים וננסה למנות כאן את כולם. ראשית, כדאי להבין שמאחורי זרים מפירות עומדת כוונה של נתינה, של העצמת הרגע המיוחד ושל עיצוב מיוחד שמדמה נתינת פרחים. הוא יכול להתאים כאשר שולחים הפתעה ליולדת, לחברה טובה שקיבלה קידום בעבודה, להורים שחוגגים יום נישואין ולאישה שחוגגת יום הולדת באמצע יום העבודה. הוא יכול להתאים גם לאירועים שונים, כמו למשל לבר מתוקים בבר מצווה או בת מצווה, כקינוח נוסף על השולחן באירועי בריתה או חתונה, כקינוח נוסף על שולחן השוק באירוע של העבודה או במסיבה עם החברים. 

כיצד הזר מעוצב? 

בדרך כלל זר פירות יהיה עשוי משיפודי עץ בגדלים שונים עליהם משופדים הפירות בצבעוניות ותוך שימוש במרקמים וטקסטורות שונות של פרי ליצירת זר צבעוני. כדי ליצור מראה שלם ויציב, משפדים את קצות השיפוד על מצע ספוגי מתאים שנמצא בתוך בסיס מעוצב, בדרך כלל בשימוש קש או חומרים דקורטיביים אחרים. התוצאה המתקבלת היא של זר פירות גדוש, צבעוני ויציב במיוחד, אותו ניתן לקשט בסרט וכמובן שהוא מגיע עטוף וקר ליעדו. 

באילו פירות משתמשים לזר? 

יש פירות שמתאימים יותר לזר פירות ויש פירות שלא ניתן לעשות בהם שימוש. לדוגמה, פרי כמו אבטיח לא מתאים לזר פירות כיוון שהוא נוטה להתפרק ואינו מתאים לחיתוכים קטנים של שיפודים. עם זאת, ניתן לראות פירות רבים כמו מנגו, תותים, ענבים, אננס, פסיפלורה, תאנים, מלון, קיווי ועוד פירות רבים נוספים שמקשטים את מגש הפירות ונותנים לו את מראהו העשיר. 

האם ישנן שיטות חיתוך מסוימות בהן נעשה שימוש? 

בדרך כלל חיתוך הפירות לשימוש בהן בזר פירות צריך להיות קפדני ומעוצב במיוחד. רבים בוחרים לעצב את הפירות ולעשות שימוש בשיטות חיתוך ייחודיות כמו כוכבים, לבבות ועיגולים שנותנים לזר פירות מראה עשיר וייחודי, אך כדאי לדעת ששיטות אלה נעשות בידיים מיומנות במיוחד. יש להכיר את האנטומיה של כל פרי לעומק כדי להצליח וליצור מכל פרי את צורות החיתוך המתאימות ביותר, שגם יישמרו לאורך זמן, לא יתפרקו, יחמיאו לפרי וישמרו על כל המרכיבים הטובים שבו. כמו כן, שיטות חיתוך מתקדמות יודעות גם כיצד לחסוך ולשמור על כל הטוב שבפרי בעת החיתוך כך שנוצר זר פירות טריים מזין, טעים ובעל מראה עשיר ויוקרתי.  

ומה לגבי זר פירות יבשים? 

רבים אוהבים את זר הפירות הטריים אך כדאי לדעת שאחד הטרנדים הבולטים כיום הוא סידור פירות של זרי פירות יבשים ולא רק בטו בשבט. מדובר על זר פירות בו ניתן למצוא את כל הפירות היבשים והמתוקים שכולנו אוהבים, החל מתאנים, שזיפים, קיווי, תפוח, תפוזים ואננס. קל מאוד לחתוך ולעצב זר הפירות היבשים כיוון שהפירות כבר מגובשים ונוטים פחות להתפרק. 

זר פירות

זרי פירות לכבוד יום האהבה

הנה מגיע עוד יום אהבה וקשה לך כבר לחשוב מקורי מרוב אירועים בהם עולה הצורך לתת מתנה. בכל שנה הפרחים מככבים על שולחנות הנשים והגברים ברחבי העולם, אך דווקא זר פירות מעוצב יכול להיות כזה שימיס את הלב, במיוחד כי הוא שימושי כל כך. מי שבוחרים לתת זר פירות מעוצב זוכים לתשואות, כיוון שמדובר על מראה מרשים ומושקע, ידוע כי הוא מצריך תכנון מוקדם והשקעה וגם ניתן ליהנות ממנו הרבה יותר מאשר ההנאה שזר הפרחים מספק לנו. 

כיצד מבצעים את ההזמנה וכיצד המשלוח עובד? 

כיום מקובל להזמין זרי פירות אונליין כיוון שמדובר על הדרך הקלה, המהירה והבטוחה ביותר להבטיח שהזר יגיע ליעדו. את ההזמנה של משלוחי פירות חתוכים ניתן לבצע אונליין באמצעות אתר הייעודי לכך, אך יש לשים לב שהתמונות מייצגות את הזרים באופן מדויק וכי זה המוצב שאתם עומדים לקבל. עסק ותיק ומוכר שפועל בתחום זמן רב ידע לספק את הזר המושלם במינימום זמן ואפילו מהיום להיום או מהיום למחר ולכל אזור בארץ. כמו כן, עסק שכזה ידע לספק את כל השירותים הנלווים, כולל הדפסת ברכה מתאימה ואף קישוטים ותוספות שונות שיהפכו את מתנת הזר לטובה עוד יותר. 

מה כדאי להוסיף לזר הפירות? 

אל זר פירות ניתן להוסיף תוספות שונות שיהפכו אותו למתנה המושלמת. ראשית, כדאי לתמיד להוסיף לזר ברכה יפה, כזו שתהיה אישית, תכלול מילים על רגעים מיוחדים ואיחולים מכל הלב להמשך. אם מדובר על יום האהבה, ניתן להוסיף יין, דובי יפה או שוקולדים טעימים, ובמידה ומדובר ביום הולדת ניתן להוסיף בלוני הליום יפים עם כיתוב לידם. 

כאשר מבצעים משלוח זר פירות בהפתעה, אין דבר מרגש יורת מקבלת משלוח ובו כמה הפתעות ייחודיות. לצד זאת, כדאי להשאיר את הדברים בטוב טעם, במיוחד אם הזר נשלח למקום העבודה. בסופו של דבר המתנה צריכה להיות מרגשת, ייחודית, עדינה ומלאה בטעם טוב שיעלה חיוך על פניו כשל כל מי שמקבל אותו. 

מה כדאי לקחת בחשבון? 

אם הכמות היא גדולה יש לקחת בחשבון שיש צורך לאחסן ולקרר את הזר במידה והוא לא יאכל כולו במקום. במקרה כזה, יש צורך במקום עבודה לו יש מקרר מתאים, וכמובן שמומלץ לעטוף את הזר ולוודא שהוא נשלח בקירור, כפי שמשרד הבריאות דורש במקרים אלו. דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא שבבחירת בית העסק יש לבחור במקום בו נעשה שימוש אך ורק בפירות טריים וכי החיתוך מבוצע בו במקום לפני המשלוח. התנהלות כזו תבטיח תמיד זר פירות טרי, רענן, טעים וכזה שגם אם נשמור אותו במקרר ונרצה לנשנש ממנו ביום למחרת – הדבר יהיה אפשרי בהחלט.

אהבת? נא לדרג!