מגש פירות מעוצב – מגשי פירות מעוצבים משלוח לכל אירוע עד הבית

מתקרב לך אירוע חשוב ויש לך רצון להפציץ עם קינוח שכולם יתלהבו ממנו אבל שיהיה גם בריא? הפתרון הוא מגשי פירות מעוצבים כיוון שיש להם יתרונות רבים על פני קינוחים אחרים. בכתבה זו נספר לך איך בדיוק אמורים לבחור מגש פירות מעוצב בעונות המשתנות, כיצד יודעים האם החנות שמכינה אותו מקצועיות ומיומנת בכך, מתי כדאי לבצע את ההזמנה ולמה מומלץ לשים לב. 

להזמין את מגש הפירות לכל אירוע

אחד היתרונות הגדולים שיש לכל מגש פירות באשר הוא היא ההתאמה שלו לכל אירוע. ניתן להזמין מגש פירות קטן לכבוד ארוחת השישי המשפחתית כמו שניתן להזמין מגש ענקי לעבוד אירוע החתונה בה ישתתפו מאות אנשים או פלטות פירות חתוכים מפוזרים על השולחן כקינוח לאורחים. הוא יכול להתאים לישיבה בעבודה או ליום ארוך של פגישות ודיונים כמו שהוא יכול להתאים למסיבת בריכה בצהריים או מסיבת רווקים באמצע הלילה. הוא יכול להיות קינוח או מנה עיקרית של יום עמוס, הוא יכול להיות במתנה לאדם אהוב והוא יכול להיות לארוחת החג. 

בכל מקרה שהוא עם מגש פירות משלוח חייב להיות מדויק כדי להבטיח את ההנאה ממנו. אם מזמינים אותו כמה ימים מראש הוא מאבד מהטריות שלו, אם מזמינים אותו קרוב מידי לזמן האירוע יכול להיות שלא יהיו משלוחים לזמן המדויק. מה עושים? מבצעים את ההזמנה כמה ימים לפני ובודקים זמינות של משלוחים. 

יתרונות מגש הפירות 

בכל הזמנת מגש פירות טמונים יתרונות רבים, הרבה מעבר למה שניתן לחשוב. מדובר על הקינוח היחידי שמתאים גם לשומרי כשרות, גם לטבעונים, גם לצמחונים וגם לאנשים ששומרים על המשקל. מסיבה זו ומהסיבה שהפירות במגש מגוונים, כל אחד ואחת יכולים למצוא במגש את מה שהם אוהבים וליהנות מהקינוח. לכן מגש פירות גדול ליום הולדת, לאירוע או למסיבה יכול להיות הקינוח הכי מושלם שיקלע לטעם של כולם. 

מגש פירות

מגש פירות ליום הולדת של הילדים 

מכירים את זה שבימי הולדת יש שולחן עמוד בחטיפים ובשוקולדים וסוכריות גומי למיניהן? העידן הזה חלף כי היום אנשים מזמינים מגש פירות ליום הולדת וגם כאשר מדובר על ילדים קטנים. הדבר אולי יפתיע רבים, אך ילדים ישמחו מאוד לקבל סידור מגש פירות ביום ההולדת ולפעמים כאשר תהיה להם אפשרות לבחור בין הפירות לממתקים הם יבחרו בפירות. יש משהו ברעננות של הפרי שמושכת את כולם, וכמובן שגם ההורים ביום ההולדת ישמחו לפרי מרענן אחר הצהריים. 

ומה לגבי יולדות? 

אם חברה שלך או קרובת משפחה ילדה תינוק או תינוקת מגש פירות קיץ או חורף יהיה מושלם כמתנה עבורה. מדובר על תקופה בה היולדת רוצה להחזיר אנרגיות לגוף, לחוש שוב חיונית, ליהנות מאוכל מתוק ומזין ומלא במים. כאשר מזמינים מגש פירות ליולדת כדאי לקחת בחשבון שבבית החולים אין לה מקום לאחסן את המגש בקירור ולכן מומלץ להזמין מגש קטן יחסית. אם היא משתחררת כבר הביתה ניתן להזמין לה מגש פירות במתנה שניתן יהיה להחזיק גם בקירור למקרה שיהיו יותר פירות מהצורך, וכך היא תוכל ליהנות ממנו אפילו עוד יום או יומיים. 

כיצד בוחרים את הפירות? 

בחירת הפירות לפני הזמנת מגש פירות מעוצב מומלצת על פי עונות השנה. כדאי לבחור עיצוב מגש פירות שכולל את פירות העונה, למשל בחורף פירות הדר, קיווי ותותים, ובקיץ מלון, אבטיח וכמובן מנגו וענבים. לצד אלו מומלץ לשלוח מגש פירות בו יש פירות שכולם אוהבים בכל העונות, לדוגמה מנגו ואננס, וכמובן שהפירות יהיו מגוונים. 

סוגי מגשי פירות 

יש כמה סוגים של מגשי פירות שמתאימים למגוון אירועים. לדוגמה, יש מגש סושי פירות בו הפירות מסודרים כמו סושי חתוך. יש סידור מגש פירות שדומה לסלסלה גדושה ויוקרתית, יש עיצוב מגש פירות דמוי זר פירות ואת כל אחד מהם ניתן להתאים למגוון רחב של אירועים. 

מגש מתנה בהפתעה

אחד הטרנדים הבולטים כיום הוא של מגש פירות ליום הולדת כהפתעה אותה שולחים לאנשים כשהם בבית או בעבודה ביום ההולדת שלהם. לכל מגש פירות משלוחים שונים וכדאי לבדוק מראש שניתן לבצע את המשלוח בזמן המדויק כדי להבטיח את ההפתעה, ורצוי גם להוסיף הפתעות שונות כמו בלונים, שוקולדים, דובי פרוותי ועוד. 

מה כדאי לדעת על משלוחים לפני שיוצאים לדרך? 

כאשר מזמינים מגשי פירות משלוחים יכולים להיות מאתגרים אם לא מבצעים בחירה מדויקת. העסק צריך להיות ותיק, הוא צריך להציע מגוון רחב של מגשי פירות מעוצבים ומיוחדים, הוא יכול להציע מגש פירות יבשים לצד מגשים שהם שיפודי פירות מעוצבים, כאשר הדגש בכולם צריך להיות על טריות, נראות יוקרתית ומכבדת וחיתוך מדויק ומקצועי. 

כדאי גם לדעת שמשרד הבריאות קובע חוקים ברורים ביתר להובלת מזון טרי, לכן עם מגשי פירות משלוח חייב להיות בקירור. מומלץ מלבד זמן ההגשה לשמור את הפירות בקירור כדי להבטיח שיהיו טריים וטעימים וקרירים לאורך כל הסעודה.

אהבת? נא לדרג!