איזה סושי אפשר לאכול בהריון? סושי פירות! הכירו את טרנד הסושי להריוניות

אין ספק שאוהבות הסושי נתקלות בקושי חדש כאשר הם נכנסות להריון והוא שאין להן אפשרות לאכול סושי לאורך כל התקופה הזו. דגים נאים יכולים לכלול מחלות מסוכנות לתקופת ההיריון וההתאפקות אכן חשובה מבחינה בריאותית. האם יש פתרון אחר שיכול לספק את הצורך? בהחלט כן! והוא יכול להיות גם מזין ובריא במיוחד. 

המתנה המושלמת לאישה ההריונית 

מי שרוצה לפנק אישה הריונית יכול לעשות זאת בקלות עם סושי מתוק אותו מכינים במגשים ממש כמו סושי אמיתי. כמובן שהטעם הוא של פירות מתוקים ולא של סושי, אבל יש משהו מנחם מאוד במראה המגש, ונשים הריוניות תמיד שמחות לקבל אותו וגם אם הדבר נעשה עם קריצה של הומור. לא צריכה להיות סיבה מיוחדת כדי לפנק אישה בהריון, המתנה יכולה להיות לכבוד יום הולדת, ליום נישואין, סתם כי עבר עליה שבוע קשה וגם בשביל לפנק ולהראות אהבה. 

אילו סוגים של מגשים ישנם לאישה ההריונית? 

כאשר רוצים לתת לאישה ההריונית מתנה טעימה ניתן לעשות זאת בכמה דרכים. לאוהבות השוקולד אפשר להכין סושי שוקולד במגש, מדובר בסידור שוקולדים איכותיים על מגש עד ליצירת צורה דקורטיבית וניתן לעשות זאת גם בשילוב פירות. מגש נוסף יכול להיות של סושי פירות ויש גם סלסלת פירות להריון בה מעמיסים פירות איכותיים בסדר מופתי ומגרה. 

משלוח פירות לאישה בהריון

משלוח פירות לאישה בהריון

כיצד בוחרים את הפירות? 

בחירת הפירות לא צריכה להיות מאתגרת כיוון שלרוב מדובר על מגשי פירות אותם קונים מוכנים מתוך תמונה. בדרך כלל נעשה שימוש בפירות העונה ופירות האהובים על ידי רבים. פירות איתם אף פעם לא מפספסים הם ענבים, מנגו, אבטיח, מלון, פסיפלורה ותפוזים. 

לעיתים קרובות כאשר רוצים לבצע משלוח פירות להריונית בוחרים מתוך קטלוג מוכן. כמובן שניתן להסיר או להוסיף פירות בעת הצורך אך לרוב אנשים בוחרים מגש פירות מוכן שכן הם מדויקים מאוד בבחירת הפירות ובעיצוב. 

מה כדאי לדעת לפני שמזמינים מגש פירות? 

רגע לפני שמזמינים סושי פירות כדאי לבחון כמה נושאים עיקריים. קודם כל תמיד כדאי לבחון המלצות על המקום ולבחון האם מדובר על עסק שעושה שימוש אך ורק בפירות טריים. דבר נוסף שכדאי לבדוק הוא נושא האריזה – כיצד הפירות נארזים ונשלחים והאם הם נשלחים בקירור. כמו כן, יש לוודא שאזורי המשלוח תואמים את המקום אליו רוצים לשלוח את סושי הפירות ואם ניתן להוסיף לו גם תוספות כמו ברכה מודפסת, בלונים, שוקולד או יין. 

בסופו של דבר הדבר החשוב ביותר במגשי הפירות הוא הטריות, אך לא פחות מכך השירות המהיר והאפקטיבי שהעסק מציע. תמיד כדאי לבחור בעסק ותיק שמציע מגוון רחב של מגשי פירות ואפשרויות הסרה או הוספה של פירות מסוימים לאורך עונות השנה. 

אהבת? נא לדרג!

מיוחד לגולשי האתר - 10% הנחה על כל המוצרים!

למימוש הקופון הוסיפו את הקוד 'פרימדונה' בעגלת הקניות